O značce Framar

Historie značky se začala odvíjet poté, co se Frank Gallo vrátil v roce 1986 z inspirativního školení barvicích technik v Anglii. Novinkou mezi těmito technikami bylo využití folií během procesu barvení vlasů a Frank tuto techniku ihned začal využívat i ve svém salonu v Kanadě. Tato metoda se stala velmi rychle populární po celém světě a Framar byl u toho! Vše začalo prodejem folií ve Frankově rodinném domě a dnes se jedná o firmu s celosvětovou reputací dodávající prémiové barvicí nástroje a kadeřnické doplňky.

Nástroje a doplňky Framar jsou vyvíjeny profesionálními kadeřníky pro profesionální kadeřníky. To je srdcem a posláním značky. Díky tomu je Framar přímo u zdroje a s pomocí zpětné vazby od profesionálů může obratem zdokonalit své produkty a jejich efektivitu. Nezáleží při tom na statistikách a tabulkách, ale na skutečných potřebách samotného kadeřníka a trendech ve vlasovém průmyslu. Dokonce i balení a prezentace produktů je sexy a trendy.

Framar se nyní stal přední společností ve vývoji folií a doplňků pro moderní kadeřnické salony. Přesto hlavní motivace zůstává již po desetiletí stejná, a to poskytnout profesionálním kadeřníkům kvalitní nástroje, které usnadní jejich každodenní práci a přinesou perfektní výsledky.

Proč nepřijmout to, že vlasy a celé toto odvětví je vzrušující, zábavné a sexy? Tvořte, objevujte a inspirujte se prací svých kolegů! Přichází čas být unikátní, poznat svůj potenciál a začít žít barvami.